Kapat
tr eng
Zeytinyağı

Zeytinyağı

ZEYTİNYAĞI


Yüzyıllardır dünyanın en iyi zeytin ve zeytinyağının kaynağı olan asırlık ağaçlarımıza gözümüz gibi bakıyoruz. Ege’nin muhteşem ikliminde bu ağaçlar her sene aynı cömertlikle bizimle mucizesini paylaşıyor.

Doğal ve sağlıklı ürünler üretmek için başladığımız bu serüvende kendi bahçelerimizden toplanan zeytinlerimizi hiç bekletmeden soğuk sıkım yöntemine tabi tutuyor ve ısısı ayarlanmış özel tanklarda hava ile temas etmeden saklıyoruz.

Dalından kopup sofranıza gelene kadar aynı özenle çalışıyoruz.


Bu toprakların bize bahşettiği mucize zeytinyağını sağlığınız ve sofralarınızdaki keyfiniz için sizinle paylaşmaktan çok mutluyuz.

NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI


Hasat zamanı olgunlaşan zeytinler toplanır, hiç bekletilmeden sıkım için fabrikaya götürülür. İdeal sıcaklıkta sadece mekanik ve fiziksel yöntemlerle sıkılır. Zeytinyağımız doğal tüm bileşenlerin ve vitaminlerin korunması için soğuk sıkım (cold press) yöntemiyle üretilir. Çelik krom tanklarda uygun iklimlendirme koşullarına göre (18-23°C) saklanır.
Oleik asit oranı en fazla %0,5 olan zeytinyağımız yoğun yeşil bir renge ve hafif acımtırak keskin aromatik bir lezzete sahiptir. Daha çok kahvaltı, salata ve sebze yemeklerinde kullanıma uygundur.

NATUREL BİRİNCİ ZEYTİNYAĞI


Hasat zamanı zeytinler dalından toplanır, aynı gün içinde delikli kasalarla fabrikaya götürülür. Zeytinyağlarımız uygun sıcaklıkta bütün besin değerini koruyacak şekilde soğuk sıkım (cold press) yöntemiyle üretilir.
İklimlendirme koşullarına göre (18-23°C) çelik krom tanklarda saklanır.
Oleik asit oranı en fazla %1,5’tir ve asit oranı gereği daha yoğun ve kıvamlı bir lezzete sahiptir. Daha çok sıcak yemekler ve kızartmalar için uygu
ndur.

 

Kategoriler

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)
-
15 sonuçtan 1 ile 15 arası görüntüleniyor.
15 sonuçtan 1 ile 15 arası görüntüleniyor.

Bizi takip edin, fırsatları kaçırmayın

Franeli © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!